Drużyna "Budowlanki" wygrała Halowy Turniej Piłki Nożnej w Legnicy [ZDJĘCIA]

Piotr Krzyżanowski
Drużyna "Budowlanki" wygrała Halowy Turniej Piłki Nożnej w Legnicy.
Drużyna "Budowlanki" wygrała Halowy Turniej Piłki Nożnej w Legnicy. Zdjęcia Piotr Krzyżanowski
Drużyna "Budowlanki" wygrała Halowy Turniej Piłki Nożnej w Legnicy. W hali Zespołu Szkół Samochodowych w finałach rywalizowali chłopcy. Po emocjonującym i stojącym momentami na dobrym poziomie sportowym drużyna Zespołu Szkół Budowlanych pokonała w finale drużynę Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących 4 :3 Były to zawody w rozgrywkach Legnickiego Szkolnego Związku Sportowego.

3 miejsce: Zespół Szkół Samochodowych - . Zespół Szkół Elektryczno – Mechanicznych 1:0